anna@prezentello.pl

Filmy promocyjne, BIO (autoreklama), instruktażowe, reklama produktu

Prowadzisz biznes? Zauważyłeś, że modne ostatnio social media stawiają na reklamę usług za pomocą filmu. Nie masz jednak czasu, sprzętu ani pomysłu jak się zareklamować? Dobrze trafiłeś.

Jestem filmowcem i pisarką w jednym. Obrazem i słowem mogę wydobyć z Twojej oferty to co najcenniejsze dla klienta. Na chwilę wspólnie zamienimy się w reżyserów i za pomocą marketingu narracyjnego (tzw. storytelling’u) opowiemy mu o autentycznych i pięknych aspektach tego co masz do zaoferowania.

Jeśli słowa: filmik vlogowy, film bio, mowa windowa, film instruktażowy, własny kanał na YT, sprawiają, że cierpnie Ci skóra, możemy to razem zmienić. Niekoniecznie musisz być głównym bohaterem klipu filmowego…

Cena za kilkuminutowy klip filmowy, w zależności od ilości godzin nakręconego materiału:

  • do 1 godziny – 350 zł
  • do 5 godzin – 1500 zł
  • powyżej 5 godzin materiału – wycena indywidualna.

Zapewniam klip filmowy najwyższej jakości HD z dużą ilością smaczków i pięknych detali.

Dodatkowo oferuję realizację profesjonalnych zdjęć produktowych oraz ujęć filmowych z drona.

Jeżeli czujesz, że takiego właśnie rozwiązania na promocję szukałeś, zapraszam do kontaktu.

Przykłady realizacji


Opinie

Teledysk

Artystyczna wrażliwość i niespotykana wręcz elastyczność Ani widoczne są niemal w każdym ujęciu. Wideo to ja w pigułce. Filmik w zupełności oddaje charakter osoby nagrywanej, co w moim przypadku stanowi nie lada wyzwanie. Wszystko zmontowane dokładnie tak, jak chciałam: odpowiednia długość, zaskakujące przejścia, ale przede wszystkim dynamika, różnorodność ujęć i szeroki wachlarz emocji, które w tańcu są niesamowicie istotne 🙂  Zakochałam się od pierwszego ujrzenia i… od razu zapytałam, kiedy kręcimy następny:) Cały projekt powstawał w świetnej atmosferze, począwszy od komunikacji, poprzez słuchanie i otwartość, a na szybkim montażu skończywszy. Efekt końcowy był R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Gosia Śliwińska – instruktorka Zumby

Videorelacja z warsztatów

Jeżeli organizujesz konferencję, prowadzisz warsztaty, własny biznes i chiałabyś pokazać innym jak pracujesz z klientami, to bardzo polecam usługę Ani. Przygotuje profesjonalny filmik pokazujący to na czym ci zależy. Umiejętnie uchwyci obrazem to co jest ważne i co tak trudno ująć słowami, wywołując uśmiech, wzruszenie, radość 🙂 Odpowiednio wykorzysta dźwięk, by wprowadzić widza w pożądany nastrój. Dla mnie przygotowała videorelację z warsztatu Spokojny Sen Dziecka. Materiał nakręciła sama, bardzo dyskretnie, nie przeszkadzając w żaden sposób ani mnie, ani uczestniczkom. Uważam, że jest przemyślany w każdym szczególe. Filmik na stronę to z pewnością inwestycja, która się zwróci w dzisiejszym świecie filmów. Jeśli nie masz pomysłu co na nim pokazać, jestem pewna, że Ania będzie potrafiła pomóc. Jest bardzo kreatywna. Pracować z nią, to wyjątkowa przyjemność 🙂

Sylwia Latała – Asystentka Snu Dziecka, spokojnysendziecka.pl

Videorelacja z zajęć dla dzieci

Bardzo dziękuję Pani Annie Zając z firmy Prezentello.pl za wykonanie filmików poglądowych z zajęć z eksperymentów chemiczno-fizycznych SMARTLAB i robotyki SMARTROBO. Filmiki są profesjonalne, oddające formę zajęć. Dziękuję również za uwzględnienie wszystkich uwag i życzliwe podejście do współpracy. Polecam!

Agata Kosmala SMART AND FUN, smartandfun.pl

 

Film z otwarcia żłobka Krasnal

Film z otwarcia żłobka bardzo mi się podoba, jest ciekawy, niezbyt długi, ma fajne przejścia, fajne teksty. Nie jest przesadzony w żadną stronę. Ilość informacji, którą udało się umieścić w filmie też jest satysfakcjonująca.

Ewa Sikorska – żłobek Krasnal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *