anna@prezentello.pl

Prezentacje ze wspomnień

Jeśli masz dostęp do archiwalnych zdjęć i filmów osoby, której chcesz podarować coś wyjątkowego ale nie masz czasu by się tym zająć – pomogę Ci! Każda okazja jest dobra: okrągłe urodziny bliskiej Ci osoby, imieniny, rocznica ślubu, 18- stka… A może właśnie wróciłeś/ łaś z wakacji lub Twoje dziecko kończy roczek, a Ty masz mnóstwo krótkich filmików i nie wiesz jak wyczarować z nich jeden nieziemski klip? Nie martw się – nadchodzę!

Za pomocą medium jakim jest film – ruchomy obraz – trafimy do serca bliskiej Ci osoby. Te najpiękniejsze w życiu solenizanta chwile w pigułce będą wielokrotnie cieszyć jego oko, a nie kurzyć się jak stare albumy ze zdjęciami na półkach.

Materiały możesz dostarczyć mi osobiście (na terenie Krakowa), pocztą (na płycie DVD / pendrive) lub przez internet. Pamiętaj proszę, by zrobić to odpowiednio wcześniej, najpóźniej na dwa, trzy miesiące przed datą uroczystości. Jeśli zostało Ci już mniej czasu – napisz do mnie – zobaczę co da się zrobić.

Cennik

Kilkuminutowy film krótkometrażowy, stworzony na podstawie przesłanych zdjęć i filmów:

  • do 100 zdjęć cyfrowych –100 zł
  • do 100 zdjęć cyfrowych i do 60 min. materiału filmowego – 350 zł
  • 100 – 1000 zdjęć cyfrowych i 60 – 120 min. materiału filmowego – 650 zł
  • przy większej ilości materiału – wycena indywidualna

Możliwość zeskanowania zdjęć z albumów oraz przegrania kaset VHS na DVD – cena ustalana indywidualnie.

Zanim otrzymasz gotowy klip filmowy dla solenizanta na płycie DVD, bądź na e-maila, będziesz mógł/ mogła zobaczyć całość i dokonać jednorazowo kilku poprawek.

Zapraszam do współpracy przy tworzeniu najlepszego prezentu pełnego emocji, jaki kiedykolwiek komuś podarowałeś/ łaś.

Przykłady realizacji

 


Opinie

Klip filmowy i video-życzenia na urodziny

Prośba PRZED:

Na początku bardzo chciałam podziękować, że się Pani zgodziła w tak krótkim czasie zrobić dla mnie film 🙂

Szukałam namiętnie takiej usługi w necie (w Bydgoszczy są tacy specjaliści, ale okazuje się, że trzeba się zgłosić do nich 6 miesięcy wcześniej – jakiś absurd! I musze powiedzieć, że nie było łatwo!!! Chyba nie ma dużo fachowców, którzy zajmują się taką właśnie usługą przez internet, a wiem po znajomych, że dużo osób jest chętnych na takie filmiki. Jak trafiłam na Pani stronkę, zaraz wiedziałam, ze to jest to czego szukałam, jeszcze bez przeczytania co Pani proponuje!!!

ZŁAPAŁAM PANA BOGA Z NOGI, ŻE PANIĄ ZNALAZŁAM 🙂

Jestem w 100% zdecydowana na Pani usługę!!!!!!! Z montowaniem filmu zdaję się na Pani talent i kreatywność. Zależy mi, aby film BARDZO PORUSZYŁ !!!!! serce mojego męża. Oczywiście jestem gotowa za wszystkie „dodatkowe bajery” przy filmie zapłacić, aby był on jedyny w swoim rodzaju.

Opinia PO:

Prezentacja – mojego męża i gości powaliła na kolana. Było dużo śmiechu jak i płaczu. Ze wzruszenia płakali chyba wszyscy. Mój mąż gdy to oglądał miał białe usta i był blady ze zdziwienia. Okazało się, że w lokalu jest rzutnik na suficie i wielki spuszczany ekran. Dźwięk DJ puścił z głośników, więc efekt był powalający!!! Moja siostra osobiście oglądała na drugi dzień prezentację ok. 10 razy. Nawet mojemu szwagrowi, którego nigdy nie widziałam płaczącego, łzy leciały jak grochy. Pani Aniu jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za cudną prezentacją. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z Pani usługi.

Pozdrawiam Agnieszka Wyczling

Film ze Ślubu i Chrztu.

Podoba mi się to, że zawsze twoje filmiki tworzą całość. Jest jakaś myśl przewodnia. Nigdy nie jest to zbiór fragmentów filmów i zdjęć. Podoba mi się, że czasem dodajesz fajne teksty np. bardzo utkwił mi w głowie filmik dla twojej mamy – za każdym razem gdy go widziałam miałam łzy w oczach, tak chwytał za serce. Zaś w naszym filmiku z Woodstock’u fajnie uwydatniłaś naszą radość. To było esencją tego klipu. W ogóle zawsze jestem zachwycona twoimi filmikami 🙂

Beata Twardosz

 

 

Ania to wspaniała osoba, która we wszystko co robi wkłada swoje serce. Polecam wszelkie realizacje, które Ania ma w swojej ofercie. Jestem przekonana, że będziecie Państwo zadowoleni, tak samo jak ja 🙂

 Anna Golicka – annagolickafoto.pl

 

 

 

Artystyczna dusza z talentem i dobrym pomysłem na biznes! Gratulacje , polecam !

Maria Kowalczyk – labalance.com.pl

 

 

 

 

Każdy pomysł Ani, czy to na prezent, czy realizację projektu książkowego / filmowego, pozytywnie zaskakuje za każdym razem.

Polecam!

Wojciech Zając

 

 

 

 

 

Talent, wyobraźnia, wspaniale pomysły i bardzo personalne podejście Ani do każdego projektu- prezentu. Szczerze polecam! 🙂

Alicja Krupa

 

 

 

 

Film na urodziny

Film był dla mnie ogromną niespodzianką przygotowany przez Anię z okazji moich urodzin. Była to mieszanka zdjęć i krótkich video. Muzyka rewelacyjnie dobrana. Film wzbudził we mnie ogromne emocje. Bardzo fajny pomysł na prezent. Dziękuję jeszcze raz. Polecam.

Agnieszka Mączka

 

 

Film na urodziny

Najlepsza w moim filmie z okazji okrągłych urodzin była „fabuła” – czyli pomysł na prowadzenie narracji… Jakaś historia, która zmierza do finału za pomocą podpisów/tekstów. Film był bardzo bogaty w materiały – filmy plus zdjęcia i mnóstwo wyciągniętych historii. Krótkie filmy to fajna pamiątka i ja bardzo sobie cenie filmiki od Ani. Pokazuje je czasami bliskim lub znajomym.

Kamila Bilik-Majerczak – projectorium.pl

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *