anna@prezentello.pl

Film z I Komunii Świętej

Drodzy Rodzice, jeśli szukacie niezapomnianego prezentu i pięknych wspomnień w jednym, oferuję Wam możliwość uwiecznienia wyjątkowego dnia, w życiu Waszego dziecka, jakim jest Pierwsza Komunia Święta.

  • Kilkuminutowy klip filmowy będący skrótem przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej z podkładem muzycznym oraz fragmentami scen na żywo z mszy.

Cena 350 zł;

  • Kilka kilkuminutowych klipów:
    1. Prezentacja dziecka (z kilku najlepszych zdjęć/ filmów* od najmłodszych lat), prezentacja rodziców z dzieckiem oraz przygotowania do uroczystości w domu;
    2. Video-życzenia dla dziecka lub nagranie kilku ciekawych scen z jego życia;
    3. Skróty z ceremonii przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej (j.w.) oraz indywidualne ujęcia przed ołtarzem lub kościołem z rodzicami, z chrzestnymi oraz zbiorowe ujęcia wszystkich gości;
    4. Początek obiadu rodzinnego, życzenia dla dziecka, ujęcia z bliskimi.

Cena 1500 zł.

* cena może ulec zmianie w zależności od ilości materiału filmowego

Finalnie dostaną Państwo 3 płyty DVD z nagranymi klipami z poszczególnych momentów uroczystości. Zapewniam film najwyższej jakości HD z dużą ilością smaczków i pięknych detali. Zanim je jednak Państwo otrzymają, istnieje możliwość wglądu do video-relacji i dokonania jednorazowo kilku poprawek. Jeśli będą Państwo zainteresowani zdjęciami z tego wyjątkowego dnia, oferuję również usługi kilku fotografów, z którymi współpracuję oraz operatora drona, dzięki czemu będą mogli Państwo zobaczyć się z lotu ptaka.

Zanim włączę sprzęt rejestrujący chcę Państwa lepiej poznać i ustalić szczegóły zlecenia. Lubię obserwować ludzi i z każdego wydobyć coś pozytywnego. Zapraszam na kawę na terenie Krakowa w celu omówienia szczegółów: ustalimy przebieg uroczystości, scenariusz oraz jego charakter.

Jeśli czujecie Państwo, że czegoś takiego właśnie szukaliście, proszę o kontakt.

Jeśli jeszcze nie wiedzą Państwo, co kupić dziecku na prezent z tej okazji, również służę radą na swoim blogu.

Tu znajdą Państwo więcej przykładów relacji z innych uroczystości, które wyszły spod mojej ręki: video-portfolio

 


Opinie

Film z Komunii Św. i wakacji

Film z Komunii to ujęte w kilka minut chwile z pięknego dnia mojej córki. Przygotowania, uroczystość w kościele, a poyem kilka ujęć z obiadu rodzinnego. Film bardzo podobał się córeczce – będzie miała pamiątkę na lata.

Pierwszy filmik dostałam od Ani w prezencie po wakacjach i to był jeden z najfajniejszych prezentów jaki otrzymałam 🙂  Świetna pamiątka. Do tej pory mieliśmy dużo długich filmów z wakacji ale rzadko je przez to oglądaliśmy. Tym razem cała kwintesencja wakacji była ujęta w kilku minutach. Lubię oglądać też filmiki z wakacji innych ludzi 😉 są fajną inspiracją do kolejnych wakacji 😉

Monika Mroczkowska

 

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *