anna@prezentello.pl

Video-życzenia dla solenizanta

Jeśli organizujesz komuś okrągły jubileusz albo 18-stkę i chcesz nagrać video – życzenia od bliskich i znajomych ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać albo nie masz na to czasu – zapraszam do współpracy.

Ustalimy wspólnie ilość osób chcących złożyć życzenia i miejsce kręcenia krótkich nagrań z dedykacjami (może to być jedno lub kilka miejsc). Być może masz już takie krótkie video – życzenia nagrane np. komórkami przez bliskich ale potrzebujesz je jeszcze zmontować. Ustalimy tylko szczegóły i nagramy jubilatowi niezapomniany prezent filmowy na lata.

Cennik

Cena za kilkuminutowe video-życzenia, zmontowane z maksymalnie godzinnego materiału filmowego to 300 zł.

 Jeśli materiału będzie więcej lub będzie kilka miejsc, w których będziemy nagrywać życzenia, cenę ustalimy indywidualnie.

Współpracuję również z firmą K2dron.pl , która oferuje kręcenie filmu z lotu ptaka w cenie 400zł za 1 wylot, czyli ok. 10 minut zmontowanego filmu. W grę wchodzą nawet ujęcia podwodne kręcone GoPro.

Zanim otrzymacie gotowe video – życzenia na płycie DVD, bądź na e-maila, będziecie mogli zobaczyć całość i dokonać jednorazowo kilku poprawek.

Jeśli czujecie, że czegoś takiego właśnie szukaliście, zapraszam do kontaktu.

 


Opinie

 

Filmik jako niespodzianka był dużym zaskoczeniem dla męża i ogromnie się wzruszył. Niejedna łza zakręciła mu się w oku – bezcenne. Prezent był więc trafiony, z czego ogromnie się cieszę. Jeszcze raz dziękuję.

Katarzyna S.

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *