anna@prezentello.pl

Video-zaproszenie na ślub

Wisienka na torcie, czyli video – zaproszenie dla gości.

Jeśli chcecie dodatkowo zaprosić bliskich i znajomych bardziej wirtualną drogą i macie już na to swoją wizję albo w ogóle nie wiecie jak się do tego zabrać – zapraszam do współpracy. Przez chwilę zamienicie się w głównych bohaterów, a zarazem w reżyserów klipu filmowego o Was. Możemy odtworzyć dzień, w którym się poznaliście, przedstawić w skrócie Waszą historię albo krótko i konkretnie zapowiedzieć: gdzie? kiedy? I z czym mile widzicie gości… Kręcenie takiego filmu to świetna zabawa.

Przykład realizacji

Cennik

Cena za kilkuminutowe video-zaproszenie, kręcone w ciągu godziny to 250 zł

Jeśli zbieranie materiału filmowego będzie przekraczać godzinę – wycena indywidualna.

Współpracuję również z operatorem drona firmą, który za dodatkową opłatą oferuje kręcenie filmu z lotu ptaka. W grę wchodzą nawet ujęcia podwodne kręcone GoPro.

Zapewniam klip filmowy najwyższej jakości HD z dużą ilością smaczków i pięknych detali.

Zanim włączę sprzęt rejestrujący chcę Was lepiej poznać i ustalić szczegóły zlecenia. Lubię obserwować ludzi i z każdego wydobyć coś pozytywnego. Zapraszam na kawę na terenie Krakowa w celu omówienia szczegółów. Ustalimy scenariusz oraz charakter zaproszenia.

Przed otrzymaniem gotowego video – zaproszenia na płycie DVD, bądź na e-mailu, będziecie mogli zobaczyć całość i dokonać jednorazowo kilku poprawek.

Jeśli czujecie, że czegoś takiego właśnie szukaliście, zapraszam do kontaktu.

Inne przykłady realizacji jakie wyszły spod mojej ręki możecie obejrzeć tutaj:  video-portfolio

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *