anna@prezentello.pl

Podziękowania dla rodziców – fotoksiążka

Podziękowanie dla rodziców w postaci dwóch foto – książek (ok. 30 stron) wraz ze wzruszającą dedykacją specjalnie dla nich.

Ta opcja idealnie współgra z wcześniejszą ofertą kilkuminutowej prezentacji o was z czasów dzieciństwa i młodości.

Przykład realizacji

Cennik

  • do 100 zdjęć cyfrowych –100 zł
  • 100 – 1000 zdjęć cyfrowych – 250
  • przy większej ilości materiału – wycena indywidualna
  • foto – książki – wycena indywidualna ustalana w.g. cennika firmy zewnętrznej (ok. 200 zł za sztukę)

Możliwość zeskanowania zdjęć z albumów – cena ustalana indywidualnie.

Materiały możecie dostarczyć mi osobiście (na terenie Krakowa), pocztą (na płycie DVD / pendrive) lub przez internet. Pamiętajcie proszę, by zrobić to odpowiednio wcześniej, najpóźniej na dwa, trzy miesiące przed datą ślubu. Jeśli zostało Wam już mniej czasu – napiszcie do mnie – zobaczę co da się zrobić, szczegóły omówimy przy kawie, na którą zapraszam na terenie Krakowa 🙂

Uwaga! Produkt testowany na innych rodzicach Państwa Młodych i grozi łzami… szczęścia 😉

Jeśli czujecie, że czegoś takiego właśnie szukaliście dla swoich rodziców, chcecie wywołać w nich pozytywne i silne emocje oraz dać im unikatową pamiątkę na lata, zapraszam do kontaktu.

 


Opinie

Prezentacja z archiwalnych zdjęć i fotoksiążki dla rodziców

Prezentacja z naszych młodzieńczych lat, puszczona na sali weselnej przed pierwszym tańcem, była świetna! Idealnie dopasowane nasze zdjęcia w dziecięcych wózkach, z Komunii Świętej lub w strojach krakowskich. Takich wesołych przykładów było wiele. Korzystam raczej z telefonu, więc film na komputerze lub odtwarzaczu DVD oglądam rzadko. Za to album, który jest kopią prezentacji z młodzieńczych lat, oglądam i pokazuję znajomym i rodzinie często. Jest to świetny prezent dla Pary Młodej i dla ich rodziców w formie podziękowania! Będę polecać.

Karolina Mosor

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *