anna@prezentello.pl

Pamiętnik dla Twojego dziecka

Pamiętnik ten jest dedykowany rodzicom, którzy chcą zostawić po sobie cenne wskazówki. Nie tylko miejsca przechowywania ważnych dokumentów i namiarów, ale przede wszystkim wyjątkowe źródło inspiracji, myśli, uczuć i życiowych doświadczeń następnym pokoleniom. Te zebrane pamiątki będą oddziaływać na każdy zmysł dziecka, co przybliżmy mu Twoją obecność, gdy Ciebie zabraknie.

Można go wydrukować lub się nim zainspirować. Pomoże Ci on stworzyć niezwykłą spuściznę dla Twojej pociechy. Będzie niezastąpioną skarbnicą wspomnień, mądrości i miłości, która pozostawi niezatarte piętno w sercu Twojego potomka.

Podaruj wyjątkowy prezent swojemu dziecku, który będzie również inspiracją do własnych marzeń i osiągnięć. Pamiętnik “Nie jesteś sam” to dziedzictwo, które przetrwa wiele pokoleń.

 

W czym pomoże Ci eBook:

Bez względu na to, czy wiesz, że możesz umrzeć przez swój zły stan zdrowia, czy też nie, warto pomyśleć o chociaż kilku prostych gestach, dobrych słowach, miłych wspomnieniach dla bliskiej Ci osoby, najczęściej dziecka. Każdy z nas kiedyś odejdzie z tego świata – to jedyna pewna rzecz. I nie ma co rozpaczać i żyć w strachu, ale może warto w formie zabawy, wydrukować i uzupełnić poniższe karty w zgodzie z sobą. Ewentualnie zainspirować się nimi, kreując coś własnego, dla kogoś kogo kochasz.

Oczywiście, trzeba pamiętać o słowach Janusza Korczaka: „Dziecko to motyl nad spienionym potokiem życia. Jak dać trwałość, a nie obciążyć lotu. Hartować, a nie nużyć skrzydeł”. Nie da się przekazać mu gotowego przepisu na życie. Możesz jedynie pokazać, jak Ty doszedłeś/łaś do pewnych rzeczy, co Ci w życiu pomogło, co Cię inspirowało itd. Nasze korzenie, z których wyrastamy zawsze są dla nas jakąś wskazówką. Możemy z niej skorzystać lub nie, ale warto mieć do niej dostęp. Szczególnie w dorosłym życiu. Czasem my jako rodzice nie zdążymy tej wiedzy i doświadczeń przekazać. Czasem też, po prostu wstydzimy się mówić językiem serca. Zaś papier lub ekran przyjmie wszystko i może nas zabezpieczyć przed nagłym odejściem.

Jak pisała Diana Gabaldon w swojej powieści „Obca”, w takich kapsułach czasu, pełnych pamiątek z dzieciństwa i wspomnień rodziców, ważne jest to, że ma się je po prostu przy sobie. To dzięki nim można „przenosić się w czasie” i poznawać tą część siebie lub rodziców, której się nie pamięta lub nie zna.

Jak korzystać z e-booka:

Strony można wydrukować lub się nimi inspirować. Pamiętnik można stworzyć w formie kolażu, czyli wyklejania wycinkami z gazet, własnymi zdjęciami i wpisami. Tak wykonuje się też dzienniki podróżnicze – Travel Journals lub Bullet Journal (BuJo), gdzie na kropkowanych stronach tworzy się różne grafiki, tabelki i wykresy oraz ozdabia naklejkami, tasiemkami i kolorowymi pisakami. Całość będzie świetnym prezentem czekającym na dziecko, jak list z przyszłości. Możesz podarować go na okrągłe lub 18-ste urodziny.

Czuj się swobodnie i spróbuj na spokojnie stworzyć mentalną „wyprawkę” dla dziecka. Te wspomnienia mogą stać się dla niego najważniejszą rzeczą jaka pozostanie mu po rodzicach.

Takie pamiątki pomagają często przeżyć żałobę, stanąć na nogi i nauczyć się żyć bez bliskiej osoby, ale wciąż pełnią życia. Każdy chciałyby, by po jego śmierci, Ci którzy pozostali, żyli dalej i nie smucili się. Można im w tym trochę pomóc. Ten e-book to taki uczuciowy testament.

Co zawiera eBook?

  • 62 strony pełne pomysłów, w tym 46 do druku lub zainspirowania się. Odkryjesz na nich mnóstwo ciekawych wskazówek na to, jak przekazać wspomnienia, historie i mądrość Twojemu dziecku lub bliskiej osobie. Niezależnie od tego, czy chcesz napisać listy, wkleić zdjęcia, coś namalować, podzielić się życiowymi lekcjami czy stworzyć zestawienie ulubionych cytatów, ten pamiętnik dostarczy Ci inspiracji. Znajdziesz tu mnóstwo miejsca, aby przekazać swoje myśli i uczucia;
  • Bezpieczne miejsce na informacje o wartościowych dokumentach. Ten e-book zawiera praktyczne wskazówki dotyczące przechowywania ważnych dokumentów, takich jak testament, umowy czy rachunki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie miało dostęp do istotnych informacji w razie potrzeby;
  • Check listy z pomysłami na:
    dodatkowe rzeczy do wklejenia do pamiętnika; ewentualne pamiątki do włożenia do skrzyni/ozdobnego pudełka;
  • Ciekawe podpowiedzi na przekazanie skrzyni i pamiętnika;
  • Sposoby na ozdobienie kart.

Ponadto w e-booku znajdziesz:

  • Motywujące cytaty od znanych osobistości i myślicieli, które dodadzą głębi Twoim przemyśleniom;
  • BONUS – listę inspiracji dla Twojego dziecka: filmowych, książkowych i muzycznych. Są one zamieszczone na końcu eBooka. Możesz wybrać te, które najlepiej oddają Twoje uczucia lub stworzyć własną listę.

Zupełnie ZA DARMO otrzymasz też osobną do pobrania LISTĘ WAŻNYCH DOKUMENTÓW I NAMIARÓW W RAZIE TWOJEJ ŚMIERCI, które powinieneś/powinnaś przekazać dziecku lub bliskiej mu osobie (namiary na konta bankowe, treść testamentu, ważne kontakty, miejsca opłat rachunków itd.)

Kto powinien kupić i stworzyć ten e-book na nowo?

Ten eBook to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną rozważyć swoje życie, podzielić się swoimi doświadczeniami i zostawić trwały ślad swojej obecności w życiu swoich bliskich.

W tym inspirującym przewodniku dla Twojego dziecka, znajdziesz narzędzia do tworzenia wyjątkowego dziedzictwa rodzinnej miłości i mądrości. Rozpocznij podróż przekazywania swojej historii już dziś.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno. Kup i pobierz ten eBook od razu i zacznij tworzyć niezapomniany dar dla swojego dziecka! Przypomnij sobie miłe chwile, zastanów się co chcesz mu przekazać. Czuj się na tych stronach jak u siebie. Powodzenia!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i moim doświadczeniu zapraszam Cię tutaj oraz na stronę z pomysłami na prezenty.

Darmowy fragment eBooka znajdziesz tutaj.


Liczba stron: 62


Zastanawiasz się jak zamówiony eBook do Ciebie trafi?

eBook “Ode mnie dla Ciebie moje dziecko. Pamiętnik dla Twojego dziecka, gdy Ciebie zabraknie. Wasze wspomnienia, Twoje mądrości, inspiracje i ważne informacje.” zostanie do Ciebie wysłany drogą elektroniczną. Na podany przy zamówieniu e-mail wyślemy do Ciebie link, za pomocą którego można pobrać eBooka na dowolne urządzenie.

Kiedy nastąpi wysyłka? Natychmiast po zrealizowaniu płatności.


Ta publikacja to eBook w formacie PDF


Każda kopia eBooka będzie podpisana Twoim imieniem, nazwiskiem i adresem e-mail.

Cena: 37,00 zł

Comments are closed.