anna@prezentello.pl

Pamiętnik dla Twojego dziecka_backup

Poradnik „Trafiony prezent”

… jest pełen wskazówek, inspiracji i oryginalnych pomysłów na prezenty. To około 400 stron ciekawostek, konkretów i zdjęć, powstałych na podstawie bloga prezentello.pl, którego piszę już od kilku lat. Esencja mojej życiowej pasji – wymyślania prezentów – którą możesz razem ze mną wspólnie zaparzyć i rozkoszować się aromatem radości w oczach bliskich.

Co znajdziesz w środku?

Bogata szata graficzna oraz konkretne przykłady i adresy sklepów zainspirują Cię do wymyślenia i zorganizowania wyjątkowego prezentu.  A może sam chcesz zrobić komuś prezent? W poradniku znajdziesz wiele porad dla hand made’owców.

W książce znajduje się dodatkowo rozdział z pomysłami na podarunki związane z konkretnym zawodem, a także na prezenty z wakacji, rady odnośnie pakowania prezentówżyczenia z różnych okazji, pomysły na prezenty dla znaków zodiaku (jeśli w nie wierzysz) i wiele innych ciekawostek. Na samym końcu umieściłam kalendarz uniwersalny z całą masą świąt (o niektórych pewnie nawet nie słyszałeś/ łaś), wszystkimi imionami jakie kiedykolwiek w Polsce wymyślono i ze specjalną rubryczką na Twoje uroczystości i święta Twoich bliskich, które powtarzają się co roku.

Ekologiczna wersja .pdf da pożyć jeszcze chwilę kilku drzewkom, ale jeśli tak jak ja lubisz wąchać książki, mogę wysłać Ci wersję drukowaną. Jest dostępna w niewielkim nakładzie, gdyż ciągle tam coś dopisuję

Kogo szuka mój poradnik?

Jeśli co roku masz problem z tym co kupić tym samym osobom, z tych samych okazji… albo co kupić tacie, babci albo, co gorsza teściowej czy szefowi w pracy na imieniny… może znajomi planują ślub ale nie chcesz im dać samej koperty z pieniędzmi, tylko coś, co dobrze zapamiętają i będą mile kojarzyć tylko z Tobą… Nie masz jeszcze dzieci, a tu kolejne urodziny Twojego chrześniaka albo bratanicy? Pytasz sam siebie, „czym teraz bawią się maluchy?” A co kupić komuś, kto ma wszystko? Po raz kolejny butelkę wina? I jak nie zbankrutować przy takim solenizancie? Mały budżet? Mało czasu do uroczystości? Może jesteś duszą artystyczną i dużo wcześniej planujesz zrobić coś od siebie za kilka groszy? Zapakowanie prezentu albo napisanie życzeń od serca, to największa katorga dla Ciebie? Jak nie popełnić faux pas przy kupowaniu prezentów?

Jeśli często dręczą Cię takie właśnie pytania to poradnik „Trafiony prezent” będzie się dobrze czuł w Twoim domu.  Wymyślanie prezentów, z Twoim nowym lokatorem, nie będzie dla Ciebie corocznym przykrym obowiązkiem ale dobrą zabawą, a Twoim jedynym pytaniem przed jakąś uroczystością będzie: „co na siebie włożę?”.

Cennik:

  • Album z kolorowymi zdjęciami i czcionkami: 140 zł
  • Poradnik w formacie .pdf: 29 zł

Garść tych samych informacji, choć nieco bardziej rozsypanych, znajdziesz również na moim blogu, na który gorąco zapraszam.

 

 


Opinie

Jeżeli po raz kolejny drżysz przed zakupami świątecznych prezentów, zbliża się rocznica ślubu, urodziny babci, chrzest, a może imieniny szefa… ta książka będzie dla Ciebie wybawieniem. Mam to szczęście, że znam autorkę osobiście i dzięki temu mogłam sobie sprezentować ten niezwykły poradnik. Teraz polecam go Wam i wszystkim znajomym. Mnóstwo ciekawych pomysłów, dużo inspiracji, wiele podpowiedzi, które na pewno ułatwią życie każdemu, kto lubi obdarowywać innych. Poradnik ma bardzo czytelną formę, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie okazje, które wymagają prezentu czy osoby, które akurat chce obdarować. Jeżeli jak zwykle zostawiasz wymyślanie prezentów na ostatnią chwilę, zaproponowana forma poradnika, na pewno ułatwi wyszukanie konkretnego podarunku. Całości dopełniają świetne zdjęcia, które będą stanowić dodatkową inspirację. Pierwszy raz spotkałam taki poradnik i jestem zachwycona, jako zadowolony czytelnik zdecydowanie polecam każdemu.

Anna Domagała

Kontakt

Comments are closed.