Jako mała dziewczynka w ciemni, w której mój tata wywoływał zdjęcia, zobaczyłam magię fotografii. W życiu dorosłym wprawiłam ją za pomocą nowym technologii w ruch. Rozbudzam nią zmysły i włączam ludzkie emocje. Ludzie płacą mi najczęściej za doprowadzanie ich bliskich do łez. Dodam, że do tych dobrych, ze wzruszenia. Tworzę filmy m.in. z archiwalnych zdjęć i filmów na prezent.

Jeśli czujesz, że chciałbyś podarować komuś film na prezent zapraszam TUTAJ do oferty lub do kontaktu na anna@lightinside.pl Na wykonanie takiej prezentacji multimedialnej potrzebuję trochę więcej czasu. Proszę, mniej to na uwadze.

W wolnych chwilach wącham i czytam książki lub słucham perkusji. Czasem odwiedzam bezdomnych i chociaż wspięłam się na nepalski 5-tysięcznik to jednak bardziej lubię zwiedzać tętniące życiem miasta oraz zieloną wyspę Irlandię. Na co dzień jestem żoną oraz mamą szalonej i kochanej trójki osób. Nasz pies Luna uczy nas jak żyć na luzie.

Moimi mocnymi stronami jakie wyszły w teście Gallupa jest indywidualizacja i rozwijanie innych (czyli zauważanie ich mocnych stron i unikatowości) oraz współzależność (czyli świadomość, że pomimo różnic stanowimy jedność). Choć z zawodu jestem architektem to jednak te dwie mocne strony wykorzystuję w pracy jako filmowczyni – opierając filmy o storytelling oraz jako prezentolożka – wymyślając innym prezenty.

Od 2010 roku zbieram doświadczenie i zgłębiam wiedzę od najlepszych o filmowaniu, pisarstwie, tajnikach social media i grafice. Prowadzę dwa portale. Ten na którym jesteś teraz oraz filmowy Tutaj znajdziesz masę inspiracji na prezent dla bliskich Ci osób. Swoją wiedzę zawarłam również w e-bookach, które możesz znaleźć TUTAJ.

Szczególnie zapraszam Cię do Przewodnika po prezentach oraz Pamiętnika dla Twojego dziecka.

Generalnie nie ma dla mnie takiej osoby, której nie wymyśliłabym prezentu lub scenariusza do filmu. Lubię na chwilę zobaczyć, jak to jest „oddychać czyimś powietrzem”. Tak naprawdę wystarczy słuchać!

Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent częstuj się inspiracjami na blogu, Instagramie i Facebooku.

Dawanie innym podarunków to niesamowita frajda!

Pozdrawiam ciepło,

Anna Zając