anna@prezentello.pl

Film z Chrztu Świętego

Drodzy Rodzice, jeśli szukacie niezapomnianego prezentu i pięknych wspomnień w jednym – oferuję Wam możliwość uwiecznienia wyjątkowego dnia w życiu Waszego Maleństwa, jakim jest Chrzest Święty.

  • Kilkuminutowy klip filmowy będący skrótem przyjęcia sakramentu Chrztu z podkładem muzycznym oraz fragmentami scen na żywo z mszy.

Cena 350 zł;

  • Kilka kilkuminutowych klipów:
    1. Prezentacja dziecka (z kilku najlepszych zdjęć/ filmów* od narodzin począwszy), prezentacja rodziców z dzieckiem oraz przygotowania do uroczystości w domu;
    2. Video-życzenia dla dziecka lub rodzinny spacer;
    3. Skróty z ceremonii Chrztu (j.w.) oraz indywidualne ujęcia przed ołtarzem lub kościołem z rodzicami, z chrzestnymi oraz zbiorowe ujęcia wszystkich gości;
    4. Początek obiadu rodzinnego, życzenia dla dziecka, ewentualnie ujęcia z każdym z bliskich.

Cena 1500 zł.

* cena może ulec zmianie w zależności od ilości materiału filmowego

Finalnie dostaną Państwo 3 płyty DVD z nagranymi klipami z poszczególnych momentów uroczystości. Zapewniam film najwyższej jakości HD z dużą ilością smaczków i pięknych detali. Zanim je jednak Państwo otrzymają, istnieje możliwość wglądu do video-relacji i dokonania jednorazowo kilku poprawek. Jeśli będą Państwo zainteresowani zdjęciami z tego wyjątkowego dnia, oferuję również, za dodatkową opłatą, usługi kilku fotografów, z którymi współpracuję oraz operatora drona, dzięki czemu będą mogli Państwo zobaczyć się z lotu ptaka.

Zanim włączę sprzęt rejestrujący chcę Państwa lepiej poznać i ustalić szczegóły zlecenia. Lubię obserwować ludzi i z każdego wydobyć coś pozytywnego. Zapraszam na kawę na terenie Krakowa w celu omówienia szczegółów: ustalimy przebieg uroczystości, scenariusz oraz jego charakter.

Jeśli czujecie Państwo, że czegoś takiego właśnie szukaliście, proszę o kontakt.

Jeśli jeszcze nie wiedzą Państwo, co kupić dziecku na prezent z tej okazji, również służę radą na swoim blogu oraz oferuję gotowe zestawy prezentowe.

Tu znajdą Państwo więcej przykładów relacji z innych uroczystości, które wyszły spod mojej ręki: video-portfolio

 


Opinie

Film ze Ślubu i Chrztu.

Wszystko w Twoich filmach jest świetne 🙂 a tak najbardziej to wyczucie akcji, dźwięku i wybór najlepszych emocjonujących fragmentów filmów i zdjęć. Taka fajna esencja. Masz do tego dobre wyczucie. Film ze Ślubu, Chrztu i z Woodstock’a uwielbiam oglądać i wspominać z rodziną i znajomymi 🙂 Ja sam nie miałem czasu żeby wybrać odpowiednie zdjęcia. To fajny pomysł na prezent dla ludzi, którzy wszystko co potrzebne mogą kupić sobie sami. Taki filmik nie będzie im się kurzyć się na półce. Podobnie jak album ze zdjęciami i dedykacjami od przyjaciół. Ludziom brak czasu na robienie takiego klipu lub albumu, a na prezent jest to genialna rzecz.

Marcin Twardosz

 

 

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *