anna@prezentello.pl

10 najciekawszych aktywnych prezentów dla NIEJ

Tym razem ze strony Katalog Marzeń , na której znajduje się masa ciekawych i aktywnych prezentów, wybrałam kilka dla Pań. Miłe wspomnienia gwarantowane: czasem relaks, czasem adrenalina.

  1. Jako pierwszy masaż miodem, bo chyba sama mam na niego ochotę. Nie wiem czy potem można się oblizać ale na pewno powiedzenie „miód na moje serce” zyska nowego znaczenia. Ciepły miód rozgrzewa, a wonne płatki kwiatowe nadają eteryczności. Ceny i miasta różne.
  2. Kolejny masaż na jaki mam ochotę to masaż gorącymi kamieniami. Ponoć moc kamieni bazaltowych, w połączeniu z technikami masażu klasycznego, ukoi zmysły i wprowadzi cię w stan głębokiej relaksacji. Kumulują one w sobie ciepło na długi czas i z łatwością oddają je ciału. Pochodzą z dna oceanu, a ich gładka powierzchnia była szlifowana naturalnie przez toń morską przez tysiące lat. 
  3.  Jeśli dama Twojego serca lubi gotować i tworzyć kulinarne arcydzieła, może kurs sushi będzie dla niej ciekawą odskocznią od codzienności? Na kursie będzie można poznać trochę filozofii, jaką rządzi się japońska kuchnia oraz podstawowe zasady przygotowywania sushi oraz jego charakterystyczne składniki. Kurs zapewnia niezwykłe doznania smakowe i mnóstwo świetnej zabawy. Kurs dostępny w Krakowie, Katowicach i Warszawie już od 175 zł.

  4.  Pozostając przy „niebie w gębie”, może skusicie się na warsztaty czekoladowe? Można na nich stworzyć własną tabliczkę czekolady. Będzie można przenieść się na chwilę w świat dzieciństwa i poznać tajniki tworzenia uwielbianej przez wszystkich czekolady. 100g własnoręcznie zrobionej czekolady, historia procesu powstawania czekolady od plantacji do tabliczki, kubek gorącej czekolady dla każdego uczestnika, degustacja ziarna kakao i 3 rodzajów czekolad, a także pokaz ręcznego temperowania czekolady na blacie granitowym. Takie słodkości dostępne są w Warszawie i Łodzi.
  5. By trochę się wyciszyć od zgiełki dnia codziennego polecam relaks w kapsule floatingowej. Floating polega na unoszeniu się na powierzchni wody w specjalnej kabinie odpływowej gdzie ogranicza się około 90% bodźców zewnętrznych. Dzięki unoszeniu się na wodzie w wysoko stężonym roztworze soli Epsom, nie czuje się przyciągania ziemskiego. Na początku każdej sesji w tle słychać muzykę, która pomaga wejść w stan relaksu. Zabieg odpręża, obniża wysokie ciśnienie, zmniejsza bóle głowy, odciąża mięśnie i kręgosłup oraz zmniejsza zmęczenie. Próbowałam osobiście i polecam zabieganym. Uważajcie by ta mocno słona woda nie dostała się do oczu. Opcja dostępna w kilku miastach w różnych cenach.

  6. Kurs fotografii to doskonały prezent dla mamy lub siostry, jeśli tylko posiadają aparat fotograficzny i trochę wolnego czasu. Wspaniała okazja, by w profesjonalny sposób uwiecznić każdą, nawet najzwyklejszą chwilę, i zamienić ją w niezwykły obraz, do którego wraca się z zachwytem. Na takim kursie można nauczyć się obsługi aparatu, korzystania z programów tematycznych i ustawień manualnych, wykorzystywania akcesoriów, zasad komponowania obrazu, dobrego naświetlania zdjęć, operowania głębią ostrości oraz zasady kadrowania. Taki kurs to pierwszy krok do rozwinięcia prawdziwie zajmującej pasji i doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Opcja dostępna w wielu miastach i w różnych cenach.
  7. Idąc krok dalej, może intymna sesja zdjęciowa, która wydobędzie najpiękniejsze atuty ciała każdej kobiety?  Sesja zdjęciowa – Akt artystyczny, który pozwoli kobiecie na lepsze poznanie własnego ciała i siebie, na dyskretną zabawę z ujęciami i grą świateł w kameralnym studiu. Ciało kobiety zasługuje na pełną podziwu uwagę. Nasz fotograf z wyczuciem i delikatnością zadba o  komfort podczas sesji. Zdjęcia, które na niej powstaną, będą w niezwykły sposób ukazywać piękno kobiecego ciała i osobowości. Po sesji kilkanaście zdjęć będzie można zabrać do domu i pozwolić sobie na wspaniałą, oryginalną ozdobę sypialni 😉 Opcja różna cenowo w zależności od miasta.
  8. Kobiety tworzą piękne rzeczy. Uważam, że niemal każda ma jakiś manualny dar, dlatego warto spróbować czegoś przyjemnego z pożytecznym, czyli warsztatów z wyrabiania mydła. Polega to na stworzeniu własnej kompozycji zapachów (z płatków kwiatów i olejków eterycznych) i zamknięciu jej w bazie glicerynowej metodą „rozgrzej i wlej”. Swoje pachnące arcydzieło można zabrać do domu.
  9. Jeśli, którąś kobietę (o ile nie każdą) męczy czasem codzienność i mają ochotę gdzieś wyrzucić z siebie stresy, napięcia i frustracje może… kurs boksu dla kobiet. Przy okazji każda z nas może poczuć się bezpieczniej. Ring, obrona, atak, walka w stójce lub w klinczu, siła i dynamika. Boks to sport z wysokim poziomem adrenaliny, wymagający refleksu i szybkości, dający satysfakcję z wygranej lub uczący pokory. Opcja dostępna m.in. w Trójmieście.
  10. Na obolałe mięśnie chiromasaż – różne techniki masażu poprawiają elastyczność mięśni i sprężystość skóry, usprawniają krążenie krwi, działają antycellulitowo i przede wszystkim bardzo głęboko odprężają. Ten cudotwórczy masaż 😉 dostępny jest m.in. w Krakowie za 159zł

I jak wybrałeś już coś dla damy twojego serca? Takie prezenty zapamiętuje się na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *