anna@prezentello.pl

Prezenty pod choinkę dla opiekunek/ów ogniska domowego

Na pierwszy ogień dziadek do orzechów w świątecznym designie a la renifer Rudolf i świąteczne domki – świeczki, które rzucają urocze cienie.

Miłośnikom dobrej kuchni polecę siekacz do czosnku, cebuli lub ziół. W sklepach możesz znaleźć różne formy i ceny.

Słodkim łasuchom możesz sprezentować trzepaczkę z kulką w środku, obręcz do cięcia biszkoptu czy też nóż strunowy, szpatułkę do nakładania wypieków, pudełko albo zamykaną tortownicę do przenoszenia ciasta.

Małe czekoladowe fondue polecam na deser, jako prezent dla każdego. Owoce plus gorąca czekolada to mieszanka idealna na zimowy wieczór.

Jeśli do obdarowania masz kogoś, kto nie lubi jeść słodkości polecam nożyce do pizzy albo bardziej wykwintny zestaw do sushi? Sklepy oferują piękne kolory ceramiki i ładne opakowania takich zestawów.

A na koniec pojemnik wielofunkcyjny na kubek (na ciasteczko do kawki lub cytrynkę do herbatki) czajnik z filiżanką czy też dodatki do herbaty takie jak sitko, odstawka i mały imbryczek do jej zaparzenia.

Pamiętajcie, że małżeństwo łączy łóżko, a rodzinę stół. Warto zadbać by ten stół był suto i pysznie zastawiony, a z wspólnych posiłków dobrze jest uczynić codzienny rytuał. Według naukowców dzieci, które zjadają wspólne posiłki z rodzicami lepiej się rozwijają i są bardziej zaradne. Wiem jak to trudno wszystkich zagonić w jedno miejsce i w jednym czasie ale wiem też, że warto próbować. Ciekawe gadżety zaś mogą umilić nie jednej gospodyni/ gospodarzowi codzienne przygotowania do takich uczt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *