anna@prezentello.pl

Jeszcze bardziej pomysłowe prezenty ;)

Wyspa na własność kupiona lub wynajęta na stronie privateislandsonline.com

 

 

 

 

 

Listy od prezydentów i nie tylko. Przyznam, że to jeden z bardziej pomysłowych prezentów, o jakim słyszałam. A zainicjował go pewien mężczyzna dla swojej mamy, by poczuła się wyjątkowo. Rozesłał do głów państw prośbę o złożenie życzeń jego mamie i załączenie zdjęcia z autografem. Spodziewał się, że przyjdzie tylko kilka odpowiedzi. Efekt mile go zaskoczył. Przyszło ich wiele, a pierwsza od byłego polskiego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Mama owego mężczyzny myślała na początku, że to jakieś pismo reklamujące jedną z partii politycznych przed wyborami, ale gdy wczytała się uważniej mile ją zaskoczyły słowa skierowane do niej. Niestety solenizantka dalej czeka na odpowiedź od Waldemara Putina 😉

Trójwymiarowa figurka solenizanta, którą możesz zamówić np. na duplicart3d.pl Można wysłać dwa zdjęcia osoby, której będziesz chciał dać taki prezent – wtedy jej głowa jest dodawana do postaci np. z bajki. Jeśli solenizant ma mieć identyczną miniaturkę, trzeba wybrać się do siedziby danej firmy i dać się „zeskanować”. W tym przypadku solenizantowi ofiarujesz na początku sam voucher na takie osobiste dzieło.

 

Idąc za ciosem może sprezentujesz komuś lalkę będącą jego podobizną. Spróbuj uszyć ją samemu albo skorzystaj ze strony np. laloushka.pl lub lalinda.pl

A może jesteś zapalonym rowerzystą? Na mapie np. Polski połącz kropki oznaczające miasta, tak by utworzyły imię twojej ukochanej osoby. Tak właśnie zrobił pan Mieczysław Parczyński przejeżdżając 5730 km w ciągu 94 dni, by uczcić pamięć swojej zmarłej żony. Trasa przejazdu ułożyła się w jej imię: Jadzia.

Do najdroższych aktywnych prezentów trzeba zaliczyć dzień na torze Formuły 1 i przejazd bolidem (koszt około 8,5 tysiąca złotych), pilotowanie MIG-a 29 (koszt około 75 tysięcy złotych) czy prywatne zwiedzanie Muzeum Watykańskiego (koszt około 25 tysięcy złotych).

Polataliśmy trochę w chmurach, już niedługo lądujemy i wracamy do prezentów na każdą kieszeń 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *