anna@prezentello.pl

Prezenty ekstremalne dla większej ilości osób

Przy organizowaniu kinderbalu, czyichś urodzin, wieczorka panieńskiego czy kawalerskiego, ale także na wesela w plenerze albo na wyjazdy integracyjne możesz wypożyczyć takie oto niespodzianki:

Dla najmłodszych dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, eurobungee, quady i autka akumulatorowe. Poza tym maszynę do robienia waty cukrowej lub popcornu, butlę z helem do napełniania balonów. Możesz też wynająć magików albo animatorów, którzy m.in. pomalują dzieciom buźki albo włosy.

Dla grupy dorosłych znajomych możesz wypożyczyć bungee run gdzie dwie osoby w uprzęży rywalizują biegnąc i naciągając maksymalnie linę, do której są przypięte. Możesz też wypożyczyć potrójne spodnie do wyścigów, siłomierz młot (plastikowy młot i kowadło do wyłonienia najsilniejszego spośród was), symulator formuły, żyroskop (obracające się pierścienie, które pomagają poczuć się jak astronauta), ściankę wspinaczkową, segway’e (pojazdy na dwóch kółkach), dmuchany ring bokserski z dużymi rękawicami, byka rodeo, symulator surfingu, latające rowery (połączenie huśtawki i rowerów), bramkę celnościową i radarową (pierwsza sprawdza twoją celność, druga prędkość z jaką kopiesz piłkę), sprzęt do strzelania z łuku, piłkarzyki z ludzi, zorbing dla kilku osób, stroje sumo z gąbki albo sztuczną krowę do zawodów w dojeniu na czas lub na ilość wydojonego mleka.

Z roku na rok pomysłów na zabawy grupowe przybywa. Ostatnio braliśmy udział nawet w malowaniu Fiata 126p, a potem w pobijaniu rekordu w ilości osób, która się do niego zmieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *