anna@prezentello.pl

Jakie prezenty dostaje Royal Baby?

Ich ceny i wartość przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Przykładowo synkowi Kate Middleton i księcia Williama, Georgowi Alexandrowi Louisowi, podarowano bransoletkę od Very Wang, smoczek od Karla Lagerfelda, śpioszki od Lacroix oraz ubranka od Diora. Królewska wyprawka : )

Dziecko otrzymało także bransoletkę z 18-karatowego białego złota, ze specjalnym pojemniczkiem na krem na podrażnienia od pieluszki za 15 tysięcy dolarów.

Królowa Elżbieta II rodzicom prawnuka podarowała luksusową wiktoriańską posiadłość Anmer Hall. XVIII-wieczny dom znajduje się niedaleko pałacu Sandringham we wschodniej Anglii.

Zaś maskotki zrobione specjalnie z okazji narodzin drugiego Royal Baby miały 3 metry wysokości, a zrobienie ich trwało dwa miesiące. Ogromne pluszaki czekały przy szpitalu Saint Mary’s Hospital, by przywitać Charlotte Elizabeth Dianę, córeczkę Kate i Williama, gdy będą opuszczać szpital.

Do naszego Royal Baby, czyli córeczki Roberta i Ani Lewandowskich Klary, prezenty dopiero zaczynają spływać. Przykładowo, na treningu przed sobotnim spotkaniem, Roberta przywitała klubowa maskotka, która wręczyła jemu i koledze Thiago Alcantarze, jako świeżo upieczonym tatusiom, specjalne gadżety od klubu Bayern Monachium.

Często daje się takim dzieciom bezcenne prezenty, jak np. rodzinną starą biżuterię, która przechodzi z pokolenia na pokolenie. Czasem są to kolekcje drogocennych rzeczy albo bardzo cenne antyki lub sztuka i rękodzieła.

W większości przypadków są to jednak ekskluzywne zabawki i ubranka dla dzieci.

Jeśli nie chcesz wydać majątku ale pragniesz podarować dziecku coś wyjątkowego zapraszam do postu o Baby Shower lub prezentach na Chrzest Święty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *