anna@prezentello.pl

6 najciekawszych aktywnych prezentów dla DZIECKA

Katalog Marzeń  sprawdziłam również pod kątem najmłodszych. I tutaj mnogość i wyjątkowość sięga zenitu. Jak wiecie dzieci są szczere do bólu i naprawdę trzeba się postarać by je zadowolić. Z masy atrakcji wybrałam sześć, z których cieszyłyby się moje dzieci i chyba ja sama jeszcze bardziej 🙂 Sami oceńcie…

  1. Duża porcja adrenaliny podczas jazdy Monster Truckiem dla dzieci, czyli autem przypominającym pic-upa na ogromnych kołach (często pochodzących z ciągników rolniczych). Taki motoryzacyjny potworek, dzięki wysokiemu zawieszeniu, może jeździć po innych autach. Podaruj swojemu dziecku frajdę w najczystszej postaci. Twoje dziecko wraz z opiekunem zasiądzie w fotelu pasażera, a profesjonalny kierowca pokaże, co można wycisnąć z tej maszyny 😉Stopień intensywności i ekstremalności przejazdu jest każdorazowo uzgadniany i dostosowywany do oczekiwań oraz możliwości dzieci. Dla bezpieczeństwa twojego dziecka Monster Truck zostanie wyposażony w fotelik.   
  2. Escape room, czyli pokój zagadek Junior 🙂 Możliwość zorganizowania urodzin lub po prostu ciekawa opcja spędzenia czasu. Pokoje są specjalnie przygotowane pod kątem trudności i idealnie dopasowane do wieku uczestników. Młodsze dzieci mogą skorzystać z animatora, który pomoże rozwiązać im zagadkę. Opcja dostępna w prawie wszystkich większych miastach w różnych cenach.
  3. Dla pieszczoszków masaż kakaowy. Można go oczywiście zrobić samemu w domu (kakao plus odrobina oliwki z oliwek) ale wiadomo, jeśli chcesz by dziecko poczuło się choć na chwilę wyjątkowo to będzie idealny prezent. Jest to masaż relaksujący, nadający skórze miękkości. Składniki aktywne, takie jak ekstrakt z kakaowca (źródło wielu soli mineralnych), regenerują i łagodzą podrażnienia. Masaż ujędrnia ciało, otulając skórę ciepłym, kuszącym zapachem czekolady. Dostępny w Szczecinie za 75zł.
  4. Jeszcze nie dopieszczeni? Może warsztaty pluszakowe pomogą? Dziecko będzie mogło stworzyć swoją własną i wyjątkową maskotkę pod okiem specjalistów. Od czasu do czasu miejsce gdzie powstają pluszaki zamienia się także w teatr dla dzieci, gdzie wystawiane są bajkowe spektakle pobudzające kreatywność i wyobraźnię. Taką ofertę ma dla naszych pociech Poznań za jedyne 14 zł.
  5. Zabawa z masą polimerową to czas na nieograniczone możliwości tworzenia (nie tylko dla młodzieży).  Masy polimerowe takie jak FIMO, Premol, Sculpey to medium dające nieograniczone możliwości tworzenia m.in. biżuterii, przedmiotów codziennego użytku, ozdób okolicznościowych, elementów wystroju wnętrz, imitacji przeróżnych materiałów, takich jak drewno, kamienie szlachetne, porcelana itp. Modelina polimerowa jest medium zaprzyjaźnionym z farbami, tuszami, kredkami, pozwala na wiercenie w niej, wycinanie dłutkiem, stemplowanie, nakładanie tekstur i stosowanie wielu innych technik, które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Taka plastyczna zabawa jest dostępna w Warszawie za 165 zł.
  6. Może coś bardziej ekstremalnego takiego jak Bubblemaker – czyli nurkowanie dla dzieci na basenie. Prowadzone na zajęciach rozmaite gry i zabawy sprawią, że twoje dziecko pod okiem instruktora oswoi się z wodą i nabierze prawidłowych nawyków nurkowych – puszczania bąbelków powietrza, czyli swobodnego oddychania pod wodą. Nauczy się również do czego służy cały ekwipunek nurka. Zajęcia dla dzieci są dostosowane do ich możliwości i umiejętności. Program prowadzony jest w ciągu 1 spotkania basenowego. Ta podwodna zabawa dostępna jest w różnych miastach od 99 zł.

To tylko kilka z wielu opcji prezentowych dla dzieci. Jeśli chcecie podarować swoim pociechom trochę zabawy zamiast kolejnych zabawek – polecam takie aktywne prezenty.

Zapraszam też do innych postów o wyjątkowych prezentach dla dzieci:

Co kupić na Pierwszą Komunię Świętą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *